VII. Fejér megyei szépíró verseny iskolai fordulója

2018. január 23-án került megrendezésre iskolánkban a VII. Fejér megyei szépíró verseny iskolai fordulója. A verseny résztvevői négy korcsoportban mérték össze szépíró tudásukat. A betűk szabályos alakítására, kapcsolására, a másolás és a szövegelhelyezés pontosságára, valamint írásuk tisztaságára kellett figyelniük egy órán keresztül. Elmélyült, precíz, pontos, szép munkájáért tizenkét tanulónk részesülhetett jutalomban. Ők képviselik majd iskolánkat a tavasszal megrendezésre kerülő megyei döntőben.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk Nekik!

I.korcsoport (1-2.osztály)

3.helyezett: Trencsányi András Dzsúlió 2.b

 1. helyezett: Lábodi Kolin 2.b
 2. helyezett: Petró Vivien 1.c
 3. korcsoport (3-4. osztály)
 4. helyezett: Pavlik Petra 3.b
 5. helyezett: Barten Réka 3.c
 6. helyezett: Fazekas Erik 4.a

III. korcsoport (5-6. osztály)

 1. helyezett: Lakatos Szalvátor 5.d
 2. helyezett: Bokor Márk 5.b
 3. helyezett: Oláh Jázmin 5.c
 4. korcsoport (7-8. osztály)
 5. helyezett: Gál Kitti 8.d
 6. helyezett: Hanák Krisztián 8.d
 7. helyezett: Mészáros Petra 7.c

KÉPEK