Úszás diákolimpia

Fejér Megyei Úszás diákolimpia I. Korcsoport Hegyi Luca és Németh Kitti szépen szerepeltek gyors és hátúszásban, sajnos éppen lemaradtak a dobogóról. Mindketten a 3.C osztály tanulói.

II. korcsoportban a váltó jutott tovább a megyei versenyre, ahol a 3. helyezést szerezték meg a lányok. A váltó tagjai: Balogh Zsuzsanna, Varga Fanni 3.C, és Káli Flóra, Törzsök Lara a 4.C osztályokból.

III. korcsoportban a lány váltó javított a városi eredményhez képest, így csak nagyon kevesen múlt az országos döntőn való részvétel. A lányok 2. helyezést értek el: Jáksó Kamilla 6.A, Kárándi Rebeka, Puska Zselyke, Szabó Emma 6.C.

IV. Korcsoportban Kerti Réka 3. helyen végzett 100 m. mellúszásban, Szücs Bence 2. helyezett lett hátúszásban. IV. korcsoportos fiú váltónk az első hely megszerzésével indulási jogot szerzett az országos döntőre. A megyei bajnok váltó tagjai: Borbély Bálint, Kádas Áron, Kárándi Balázs, Szücs Bence.