Június 20-án az 5. évfolyamos tanulókkal részt vettünk az Olympic Day rendezvényén Budapesten, a Városligetben. Már a megnyitó ünnepség is felejthetetlen élményt nyújtott: több száz résztvevő köszöntötte együtt az Olimpia Napját, a nap folyamán pedig több fiatal, család és sportkedvelő kapcsolódott be a sportversenyekbe, bemutatókba, játékos feladatokba
…