🥈 Megyei 2. helyezett a lány focicsapatunk! ⚽️🏆

Hatalmas gratuláció lány labdarúgóinknak, akik ezüstérmet szereztek a Diákolimpia megyei döntőjében!

Büszkék vagyunk a csajokra, akik hatalmasat küzdöttek a pályán és példás csapatszellemről tettek tanúbizonyságot. Ez az ezüstérem fényesen csillog! ✨

Szép volt, lányok! Hajrá, Tóvárosi! 👏💪

Comments are closed.
Legújabb cikkeink
Kapcsolati információk
  • 8000, Székesfehérvár, Iskola Tér 1.
  • +36 22 505730
  • tovarosi@tovarosi.hu