Hatalmas gratuláció lány labdarúgóinknak, akik ezüstérmet szereztek a Diákolimpia megyei döntőjében!
Büszkék vagyunk a csajokra, akik hatalmasat küzdöttek a pályán és példás csapatszellemről tettek tanúbizonyságot. Ez az ezüstérem fényesen csillog! ✨
Szép volt, lányok! Hajrá, Tóvárosi! 👏💪




