Tanáraink

Tanáraink   
   
Schnee Zoltánné tanító, magyar szakos tanár – igazgató
Szabó Andrásné matematika–számítástechnika-rajz szakos tanár – felsős igazgatóhelyettes
Haasné Pálmai Szilvia tanító, informatika szakos tanár, alsós igazgatóhelyettes
Ádám Zsuzsanna matematika –fizika – technika szakos tanár
Bacsi Mihály Zoltán testnevelés szakos tanár
Baloghné Schmidt Edit  angol és erkölcstan szakos tanár 
Bánhegyi Balázsné angol - történelem szakos tanár
Bolláné Kovács Bernadett tanító - német szakos tanár 
Borostyánné Kovács Andrea  tanító 
Botyánszkiné Tóth Ildikó testnevelés szakos tanár
Bozsogi Ferenc kémia-matematika-informatika tanár
Czizelné Molnár Ágnes angol-testnevelés szakos tanár
Cserna Bernadett néptánc szakos tanár
Dávidné Beleznai Anita tanító
Farkasné Bolla Ágota magyar –német szakos tanár
Fodor Tamás testnevelés szakos tanár
Galambosné Ádám Edit tanító
Giricz Lívia  tanító
Haász Péter matematika-informatika szakos tanár
Héring Mónika  tanító
Horváthné Blizmann Klára tanító, gyógypedagógus, inkluzív nevelés okleveles tanára
Huszárné Laki Piroska magyar – történelem szakos tanár
Iszak Melitta  gyógypedagógus
Kaposiné Klock Orolya tanító
Kocsisné Budai Ágnes tanító
Kolarovszkiné Fekete Renáta tanító
Kovács Gabriella  magyar-történelem szakos tanár 
Kozicsné Újvári Tímea tanító
Kőmíves Attila tanító, technika szakos tanár és tanszoba vezető
Lantay Rita tanító
Lantay Zsolt fizika-számítástechnika, technika szakos tanár
László Beatrix  matematika - földrajz szakos tanár 
Maróti Szilvia kémia – matematika szakos tanár
Molnár Andrea testnevelés szakos tanár
Nagy Tímea tanító
Nagyné Moharos Márta tanító
Nagyné Takács Krisztina magyar szakos tanár és könyvtáros
Németh Ágnes  pedagógiai asszisztens 
Nida Tamás Pál biológia-földrajz szakos tanár
Oláh Attila testnevelés-földrajz szakos tanár
Pálfy Ágnes tanító
Pálinkás Csilla tanító
Pappné Szauter Eszter matematika-fizika szakos tanár
Perjési Péter rendszergazda, oktatástechnikus
Perjésiné Molnár Melinda  iskolatitkár
Petőné Marton Gyöngyi tanító, német szakos nyelvtanár
Petriné Arany Klára tanító
Romics Éva német szakos tanár, tanulószoba vezető
Rózsahegyiné Szaniszló Judit  tanító
Schmidtné Cseke Brigitta gyermekvédelmi felelős, tanító
Skrinyárné Golenyák Ágnes magyar – történelem szakos tanár
Strasszerné Gömöri Dorottya tanító, képzőművész, rajz, erköcstan szakos tanár
Szabadosné Kosaras Judit tanító
Szabóné Moczó Andrea tanító– történelem szakos tanár
Szabóné Perger Márta tanító
Szalai Zsuzsanna ének-zene szakos tanár, tanulószoba vezető
Szamosfalvi Zsuzsanna angol nyelv szakos tanár
Szántóné Hartmann Edit tanító
Szendrő Vivien angol nyelv szakos tanár, tanulószoba vezető
Szigetvári Zoltán testnevelés szakos tanár, DSE elnöke
Szilágyi Bernadette tanító
Tamás Rita  pedagógiai asszisztens 
Tóth Istvánné biológia-földrajz-technika szakos tanár
Tóthné Bércesi Stella tanító
Varga Bernadett iskolatitkár
Varsányi Barbara tanító
Viniczayné Losonci Judit tanító
Zsigóné Nyuli Anikó tanító
   
Hitoktatóink:   
Ujvári Sándor Csaba  
Reichardt Magdolna   
Becze András   
Böjtös Attila   
Gerő Veronika   
Gyömörei Ildikó