EasyCookieInfo

14. Ifjúsági Honvédelmi verseny

2016.10.08-án Káptalanfüreden került megrendezésre a 14. Ifjúsági Honvédelmi verseny. Iskolánk két csapattal képviseltette magát.

Tanulóink eredményesen teljesítették a járőrverseny feladatait/elméleti teszt, tárgyfelismerés, kötélhíd, sebesültszállítás, tájolás, kézigránátdobás, lövészet, gyorsasági szakasz/. Első csapatunk összesített általános iskolai kategóriában országos első helyen végzett. Elméleti versenyben országos harmadik helyezést ért el, valamint elismerő oklevelet vehetett át kézigránát dobás és lövészet kategóriákban, és elnyerték Balatonalmádi önkormányzatának különdíját. Az elsőcsapat tagjai: Dán Tibor Máté, Kárándi Balázs, Szűcs Bence 8. c osztályos tanulók. Második csapat tagjai: Bondor Bálint, Nida Zalán 7.b osztályos tanulók, valamint Negyela Gergő 6.a osztályos tanuló. Felkészítő tanáruk: Nida Tamás

 

KÉPEK